Про нас


Компанія ISOQAR у світі

Сертифікаційний орган ISOQAR Ltd був заснований 1991 року як один з перших незалежних сертифікаційних органів у Великобританії. Сьогодні ISOQAR Ltd має дуже широкий спектр акредитованих сертифікацій, тому ми можемо надавати послуги майже в усіх галузях.

У жовтні 2010 року ISOQAR Ltd приєднався до групи Alcumus – Міжнародної організації, котра надає послуги у сфері управління ризиками, запровадження та сертифікації.

ISOQAR Ltd присутній в Європі, Північній Америці, Австралії, Азії та Африці. Офіси ISOQAR розташовані в таких країнах: США, Австралія, Японія, Італія, Чехія, Швеція, Польща, Індонезія, Індія, Ефіопія, Бангладеш, Малайзія, Тайвань, Таїланд, Греція, Туреччина та Іран. Завдяки присутності ISOQAR на багатьох континентах, ми маємо змогу виконувати сертифікації та реєстрації майже в усіх країнах світу.

Кожне представництво ISOQAR у світі – це незалежний орган сертифікації третьої сторони, без зв’язку з будь-якою компанією чи організацією.

ISOQAR Ltd відповідає найсуворішим вимогам щодо підтримки акредитації та вимогам стандарту ISO/IEC 17021:2011 – оцінка відповідності – вимоги для органів, котрі проводять сертифікацію систем управління та аудит.

 

Компанія ISOQAR в Україні

ISOQAR в Україні був створений на початку 2013 року. Польський офіс ISOQAR було створено наприкінці 2003 року. Ми працюємо за принципом представництва ISOQAR Ltd Великобританії, головний офіс котрих знаходиться у Манчестері.

Наш головний офіс знаходиться у Львові (вул. Героїв УПА, 73). Ми надаємо послуги сертифікації не лише в Україні, але й в інших країнах Центральної та Східної Європи.

Тісна співпраця між британською (ISOQAR Ltd), польською (ISOQAR CEE, представник ISOQAR Ltd у країнах Центральної та Східної Європи) та українською (ISOQAR Ukraine, представник ISOQAR Ltd на території України) сторонами та високий рівень компетентності дирекції компанії ISOQAR у Польщі та Україні дозволяє нам досконало надавати послуги нашим клієнтам.

Більшість наших працівників знають український ринок з точки зору Уповноваженого систем управління, консультанта і провідного аудитора. Це дозволяє нам зрозуміти проблематику та прагнення великих, середніх і малих компаній в Україні.

Політика ISOQAR зосереджує увагу на сертифікацію систем управління якістю, інформаційної безпеки, бізнес-операцій, якості ІТ-послуг та безпеки харчових продуктів. Це вічні стандарти, тому питання догляду за якістю, безпекою харчових продуктів чи послідовністю операцій мають вирішальне значення для будь-якої компанії, котра хоче бути успішною і збільшувати конкурентноспроможність.